Ledri ajo nuk ma la

Ledri ajo nuk ma la смотреть последние обновления за сегодня на .

Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la

21535784
63342
00:03:28
08.07.2016

🤍ONIMA- 🤍 Produced by: BigBang Music: Flori Mumajesi Lyrics: Ledri Vula & Flori Mumajesi Video: Entermedia Licensing: license🤍onima.co

Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la

26
1
0
00:03:28
14.07.2016

🤍 Teksti# [FLORI:] Ajo nuK ma la la Dhe pse ja don Dhe pse ja don Nuk kam per tu nal nal nal Me mu do ta boj nje dit do ta boj (x2) [LEDRI:] Lem e di qe dojna t'dyt Edhe vet e din ka pom shkojn syt Njerzt msojn prej gabimeve Lem bona gabimi yt Lem Lem Lem Bona gabimi yt Ky nuk o zoni jem As fjalt e mia Ky nuk jom un Ky o menimi yt Kur tkapi nuk t'lshoj si pija Kur je me mu ty thup vetedija Ti zbuloj sekretet si CIA Deri sa ta lshon bateria It's Like rotullohu rotullohu roullohu shpija Kombinohu kombinohu kombinonu 3-at Leeeem ti kallxoj 50 hijet e mija [FLORI:] Ajo nuK ma la la Dhe pse ja don Dhe pse ja don Nuk kam per tu nal nal nal Me mu do ta boj nje dit do ta boj (x2) Ti me mu ti me mu ej ej 2 vet Ti me mu ti me mu ate moment Ti me mu ti me mu oo jena vet sa mdon Ti sa mdon [LEDRI:] Mesim mesim na dyt ku mesim mesim Ton naten pa gjum presim mengjesin Mesim mesim ta du ty mesin mesin nese sdon me na pa ti nji dit na shihum tzezen Mfal ti Miss e kom ni pytje seriozisht Po du me dit ni femen e mir si ti Qka po lyp n'menjen tem t'pist aha me ty o rrisk si mu pre me brisk energji kena nmidis, Breaking Bad si ke kon kimist [FLORI:] Ajo nuK ma la la Dhe pse ja don Dhe pse ja don Nuk kam per tu nal nal nal Me mu do ta boj nje dit do ta boj (x2) Ti me mu ti me mu ej ej 2 vet Ti me mu ti me mu ate moment Ti me mu ti me mu oo jena vet sa mdon Ti sa mdon

Tayna X Ledri - Aje (Official Video)

44974170
110083
10119
00:03:10
18.12.2018

Stream: 🤍 Tayna X Ledri - Aje Music & Produced: Cricket Lyrics: Tayna X Ledri Mix & Master: Lorenc Aliaj Video: Imagine Films Hair: Kaci Make Up: Sellma Executive Producer: Rinor Hykolli © 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.

MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT

22403450
110774
7450
00:03:30
13.07.2022

🤍ONIMA - 🤍 Stream or Download: 🤍 MELINDA x LEDRI VULA - A MKE DASHT Produced by : BIG BANG ( RedBox Entertainment ) Lyrics : Melinda, Ledri, Gjiko, Skerdi Video: Entermedia Styling by: Walone Fashion Group Make up by: Sellma Kasumovig Hair by: Kaci Lleshi Licensing: license🤍onima.co #MELINDA #LEDRIVULA #onima #AMKEDASHT #LEDRIVULA #MELINDA #AMKEDASHT #MELINDAADEMI #LEDRI

Blunt & Real ft. Ledri Vula - Nese m'don ti - Remix (Official Video HD)

27999434
69986
1348
00:03:00
03.07.2014

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 ✔️ Did you subscribe to 𝗦𝗛𝗔𝗢𝗟𝗜𝗡 𝗚𝗔𝗡𝗚's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎤 Connect with 𝗦𝗛𝗔𝗢𝗟𝗜𝗡 𝗚𝗔𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► 🤍 ► 🤍 ℗ & © SHAOLIN GANG & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #NeseMdonTi #Folé

Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la Lyrics Video

3337
9
0
00:03:28
14.07.2016

I create this video lyrics enjoy:D

Flori Mumajesi - Beautiful (Official Music Video) ft. Ledri Vula

58837103
381983
4747
00:03:41
08.07.2016

Official music video for Beautiful ft Ledri Vula performed by Flori Mumajesi. Produced by: Threedots Lyrics: Ledri Vula & Flori Mumajesi Video: Entermedia Refren: {She’s beautiful And I mean in love Aj aj aja ja 2x She is the one Shoot my heart like a gun Aj aj aja ja 2x} 2x Ledri: Kur i bjen nga qyteti Krejt fjalt nalin I bon për veti Kur përpara i dalin Për mu so ka ma nin Come again, come again Drejt meje ti Come again, come again Shtyjem 1 me 1 Nëse vjen, nëse vjen S’ki me u kthy mo Maje n’men, maje n’men E jemja ke me kon Bang, she shoot me one time Bang, she shoot me two times Bang Bang Bang she shoot me again but she’s gonna be mine Who cares say Bang, she shoot me one time (one time) Bang, she shoot me two times( two times) Bang, Bang, Bang she shoot me again but she’s gonna be mine Refreni/Flori: {She’s beautiful And I mean in love Aj aj aj ja 2x She is the one Shoot my heart like a gun Aj aj aja ja 2x} 2x Ledri: Se ma mir se ti une skom pa Ça du çdo ditë po du me t’pa Sa herë e shoh si për herë t’parë Mos ik po du me t’mba Unë e di ti je, je, ti je , e vetmja Tregom a je, je, a je e jemja. Refreni/Flori: {She’s beautiful And I mean in love Aj aj aja ja 2x She is the one Shoot my heart like a gun Aj aj aja ja 2x} 2x Flori: Sa herë ne jemi përballë ti sytë mi merr mu si blitz E ke ti yllin n’ball ama kurrë s’të kam dash për showbizz Sa herë ne jemi përballë ti sytë mi merr mu si blitz E ke ti yllin n’ball ama kurrë s’të kam dash për showbizz #FloriMumajesi #LedriVula #Beautiful 🤍

Erion Braçe dhe Ledri Vula në “Më lër të flas”! Rrëfime, lojëra dhe shumë të qeshura

429463
4038
248
01:53:15
08.07.2022

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Ledri Vula - A jena mire

15553177
52709
1911
00:03:25
23.10.2016

🤍ONIMA- 🤍 Music: BigBang Lyrics: Ledri Vula Video: Entermedia Licensing: license🤍onima.co

Ardian Bujupi x Ledri Vula - GELATO (prod. by Bled)

9972049
45004
1476
00:02:31
30.06.2022

► Listen to the new Album „AVENTURA“ incl. „GELATO“: 🤍 ► Follow Ardian Bujupi: Tik Tok: 🤍 Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 ► Follow Ledri: Instagram: 🤍 Tik Tok: 🤍 ► „GELATO“ produced by Bled 🤍 ► Mix & Master by Jetmir „9Milli“ Sherifi 🤍 ► „GELATO“ video by entermedia.tv 🤍 #ardianbujupi #ledrivula #gelato

Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe (Official Video)

56505844
92758
3333
00:03:13
31.01.2019

"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! 🤍 Spotify: 🤍 Apple Music: 🤍 iTunes: 🤍 Google Play: 🤍 TIDAL: 🤍 Amazon Music: 🤍 Lyrics: Lyrical Son, Ledri Vula, Mc Kresha Produced by: StrikeBeatz & K-Master Beat/Arrangement: Strike Beatz, K-Master Rec: Kushtrim K-Master Berisha (PINT STUDIO) Mix & Master: PRESSPLAY Music from Instrumental composed by: Dukagjin Muhaxheri Video by: Alban Selimaj PINT 2019 ALL RIGHTS RESERVED! Lyrical Son, Ledri Vula, MC Kresha, Menemadhe

YLL LIMANI x LEDRI VULA - TONAT (prod. by Panda Music)

18987100
64206
865
00:02:35
21.07.2022

​🤍Yll Limani 🤍Ledri Vula #tonat Stream/Download : 🤍 Produced: Panda Music Lyrics/Melody: Tonic & Denk x Ylli x Ledri Beat: DjR Beatz x Bannzz x Tonic Mixed: Tonic x Johan Master: Johan Bejerholm Video by : Entermedia.tv / 🤍Entermedia ▸ Follow Yll Limani Instagram : 🤍 Facebook : 🤍 TikTok : 🤍 ▸ Follow Ledri Vula Instagram : 🤍 TikTok : 🤍 ▸ Follow LOUD. 🤍 ℗ LOUD on behalf of Yll Limani / Hidden Records

DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA

29477187
130332
3574
00:02:42
29.09.2022

Stream or Download now ''HALA'' 👇 🤍 Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.) Lyrics by Don Xhoni & Era Istrefi Directed by Entermedia Executive Producer: Denis Avdiu DON XHONI on Instagram: 🤍 ERA ISTREFI on Instagram: 🤍 ℗ & © AVD Digital & Don Xhoni. All Rights Reserved.

Dafina Zeqiri & Ledri Vula ft. Sardi Dj - Got Ur Back

13536517
39431
00:04:48
30.06.2014

🤍ONIMA- 🤍 Musicvideo by MAXPRODUCTION Styling: LIA Hair: Kaci Make Up: Rezarta Galica Licensing: license🤍onima.co RedBoxEntertainment Beat by: Sardi Dj & Arbre Blass Produced by: RedBox Lyrics by: Dafina.Z & Ledri.V Music: Dafina.Z & Ledri.V Jewlery: FISI GOLD Website: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 Lyrics: I feel... When you coming close to me, lately... I know... I know that it might sound crazy... But I want yuh, want yuh Baby I want yuh, want yuh Hunny I want yuh, want yuh Baby I want yuh, want yuh Said, I want you! Said, I need you! Said, I want... Said, I want... Said, I need you! Said, I need you! Said, I wanna.... Said, I wanna.... (He wants it, I want him) I feel... When he comes close to me lately... I know... I know that it might sound crazy... Ledri: Femnes tem ja kom lon emnin une HIPHOP Permas i ka Biggie Perpara i ka 2pac Yes, i ka 2pac E thirri HIPHOP I want her, she wants me, addicted kthehem prap Senet e mira nuk harrohen leht Ajo o queen edhe une mbret Ajo e din qe nuk e lo vet Yes baby i got ur back Party party, bojna party Krejt e din pernime kush o stari S'ka si Ledri edhe Duffye Said, I want you! Said, I need you! Said, I want... Said, I want... Said, I need you! Said, I need you! Said, I wanna.... Said, I wanna....

Noizy ft. Dafina Zeqiri - A don Love? (Official Video HD)

25979658
99744
3981
00:03:36
21.10.2018

Noizy on instagram: 🤍

Lyrical Son ft MC Kresha - Me ta pyl (Official Video)

11127763
33338
4926
00:03:00
20.07.2013

Stream or Download now ''ZIMASAMSHEVY'' here 👉 🤍 👉 🤍 Album: #ZIMASAMSHEVY Beat by: Kushtrim Berisha (K-Master) All rights reserved: P.I.N.T (c) PINT FB: 🤍 Video: URBAN Graphics Rec&Mix: Redbox Entertainment Sponsor General: Red&Black Jeans Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Twitter: 🤍

Ora News – Ledri Vula në “Mos i fol shoferit” rrëfen se përse e la e dashura

3632
18
1
00:02:25
10.06.2017

Subscribe në Ora News këtu 🤍 Këngëtari i njohur Ledri Vula i ftuar emisionin e Rudina Dembacaj “Mos i fol shoferit” ka folur për jetën e tij personale. Ylli i hip-hopit shqiptar ka rrëfyer se është ndarë nga e dashura e tij Adela Sollaku duke dhënë edhe arsyen e vendimit. I pyetur nga Rudina se nëse ishte Ledri që mori vendimin për tu ndarë apo ishte Adela ai është përgjigjur se ishte ajo që e la dhe filloi të këndojë këngën e Flori Mumajesit: “Ajo nuk ma la.” Ndërsa është shprehur se kënga e tij e fundit “U harrum” është një këngë që nuk ka lidhje me jetën e tij personale dhe nuk iu është kushtuar ish të dashurës së tij. Për më shumë lexoni në: 🤍

Ledri ft. Flori - Nuk ma la Lyrics

1898
5
0
00:03:28
14.07.2016

I create this video lyrics enjoy:D

Ajo nuk ma la la //remix//

300
10
0
00:02:39
18.11.2017

LEDRI VULA - DON MO

14265403
66856
1514
00:02:34
18.05.2021

​🤍ONIMA- 🤍 Produced by BigBang (REDBOX Ent.) Lyrics by Ledri Vula Directed by Valon Aziri (CineGR8) Licensing: license🤍onima.co Ledri Vula on Instagram: 🤍 Ledri Vula on Facebook: 🤍 Ledri Vula on Twitter: 🤍

NRG Band - Ajo m'kalli (Official Video)

11047391
31622
681
00:02:59
08.12.2015

Download Link: 🤍 Text: Besnik Qaka Music: Irkenc Hyka Mixing: DJ-JoJo Video by: EMF Creative Styling by : Nagipi Falemderojm :Villa 100, Prizren Follow NRG Band at: Website: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 * Ajo M'kalli * Str.1 Ishte ajo dite e shtune Heren e pare kur u njoftum Ktheva shikimin me ni ane Ti u afrove diqka mem thon… Ref: Ajo m’kalli Vet e para ajo m’nali Po une e di qe sjom I pari Kumedit se qa menon Str.2 Tash e di se qa menon Qe ate nate kur m’pate thon Edhe nese mo nuk don E di qe ki mi ra pishmon

Buta - Pare t'Reja ft. Ago (prod. Lasik)

2007419
6547
397
00:04:30
04.12.2018

Kanga e tete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit. Produced by: Prod. Lasik Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

97434762
196999
00:03:20
16.06.2016

Lyrics by: Getoar Selimi & Majk Music by: Getoar Selimi & Majk Beat by: Nurteel & Granit Gashi, Libeats Mix&Master: by Unix Production Video by: Max Production Executive Producer: Getoar Selimi

Ajo nuk ma la

64
0
0
00:00:56
02.08.2019

BUTRINT IMERI - LEJLA

14082647
71133
2438
00:02:11
03.11.2022

Stream or Download „LEJLA“ here 🎧 🤍 96 MGMT: 🤍 Music produced by SBS Ent. Lyrics by Butrint Imeri Video by PROPAGANDA Directed by Alban Selimaj Stylist: Xenia Christina Salome Scenography: Lorik Bajrami Executive producer: Denis Avdiu BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Ledri Vula - Lockdown (prod. Panda Music)

2916339
13668
234
00:02:46
17.02.2022

​🤍ONIMA- 🤍 Ledri Vula - Lockdown (prod. Panda Music) Produced: Panda Music Beat: Egzon Surkishi x Bannzz Mixed: Koen x Tonic Mastered: Koen Heldens Video: Supercut Studio Licensing: license🤍onima.co Ledri Vula on Instagram: 🤍 Ledri Vula on Facebook: 🤍 Ledri Vula on Twitter: 🤍

Capital T - U Bo Vone (Official Video HD)

15192673
44817
1716
00:03:49
27.11.2010

Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Capital T X Anxhela Peristeri X Mandi - HABIBI (Official Video)

39038972
148430
3382
00:02:57
30.07.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 𝗖𝗮𝗽𝗶𝘁𝗮𝗹 𝗧 𝗫 𝗔𝗻𝘅𝗵𝗲𝗹𝗮 𝗣𝗲𝗿𝗶𝘀𝘁𝗲𝗿𝗶 𝗫 𝗠𝗮𝗻𝗱𝗶 - 𝗛𝗔𝗕𝗜𝗕𝗜 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼) ✔️ Did you subscribe to 𝗖𝗔𝗣𝗜𝗧𝗔𝗟 𝗧's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 🎵 Music & Arrangement: 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔 🎵 Lyrics: 𝗔𝗡𝗫𝗛𝗘𝗟𝗔 𝗣𝗘𝗥𝗜𝗦𝗧𝗘𝗥𝗜 & 𝗖𝗔𝗣𝗜𝗧𝗔𝗟 𝗧 🎵 Mix & Master by: 𝗝𝗢𝗝𝗢 📌 Styling: 𝗔𝗡𝗜𝗦𝗔 𝗖𝗢𝗟𝗟𝗘𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡𝗦 📌 Hair: 𝗦𝗘𝗭𝗘𝗥 📌 Make up: 𝗛𝗘𝗡𝗥𝗜 𝗚𝗝𝗔𝗧𝗔 🎥 Video by: 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗖𝗔𝗣𝗜𝗧𝗔𝗟 𝗧 : Instagram ► 🤍 Facebook ► 🤍 Twitter ► 🤍 🎤 Connect with 𝗔𝗡𝗫𝗛𝗘𝗟𝗔 𝗣𝗘𝗥𝗜𝗦𝗧𝗘𝗥𝗜 : Instagram ► 🤍 🎤 Connect with 𝗠𝗔𝗡𝗗𝗜 : Instagram ► 🤍 🎵 Connect with 𝗜𝗥𝗞𝗘𝗡𝗖 𝗛𝗬𝗞𝗔: Instagram ► 🤍 🎥 Connect with 𝗠𝗔𝗫 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡: Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © CAPITAL T & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #CapitalT #Habibi #Folé

Dafina Zeqiri - Bloodah

1092183
4271
94
00:03:30
27.12.2017

Dafina - Bloodah Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍 (C) Moneyz

Majk x Ledri Vula - Marr

34139700
98250
781
00:03:42
09.06.2021

Lyrics : MAJK & LEDRI VULA Music & Produced : BIGDEAL RECORDS Video : ENTERMEDIA Available on: Spotify: 🤍 iTunes: 🤍 🤍

BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

128364999
463820
34016
00:03:07
02.07.2021

Stream or Download „DALE“ here 🎧 🤍 Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.) Lyrics by Butrint Imeri, Ledri Vula, Bardhi Video by Entermedia Executive producer: '96 MGMT Accommodation and locations by GLOBUS TRAVEL BUTRINT IMERI on Instagram: 🤍 KIDA on Instagram: 🤍 LEDRI VULA on Instagram: 🤍 96 on Instagram: 🤍 ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

48818857
232213
9920
00:03:27
20.07.2019

Muzika: Otr Records Teksti: Noizy Director: Fatlum Nerguti & Endi Hoxha Video by: Cinematic & Nd Film Production Available on: iTunes: 🤍 Spotify: 🤍 Deezer: 🤍 Esht e shkrume gjithcka ktu esht e shkrume, Arsyje t'forta pse jam Ktu me juve, Mund te Isha atje si pjes e atynve, Por mthan jam I tepert dhe hypa lart tyre, Coni shkrepsat nalt krejt bashk si yje, Per krejt nacot mren ne qelie, It's all love though sonte si dihet, Jom n'qef dhe pse po m’perzihet, Jena shum plot kallabllak, Ambienti me dritat e ulme n'max, Cunat me hoodies qe duken pak, Dhe Femna perpara qe mrrin shum ngat, I Sukses'shem adresa e sakt, Per cfar mund n'dihmoj a mos asht shum vap? A ta uli pak zonin a mos osht shum nalt? A Po don perqafim mbase nihesh rehat, Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj, Rap2: Boni pak ven per jashtoksorin, Vi I nxeht nga laboratori, Jena super charged me bo hip hop, Jom rude as fuck dhe nuk di me stop, Kshuqe Prit - per cdo dit - ka 1 hit, Kena stil - so sick - I’m so sick, Jom banal - dhe flas ca fjal skandal, Ja *ifsha nonen sdi a Jam normal, Boom boom boom on and on and, Fuck all night till the early morning, Kta po mthojn qe ta ulim zonin, Na e qesim varrosin te ballkoni like, Ha ha vec per inati, Kundra ligjit kundra djallit, Djeget veni Kur na hym mrena, I’m like fuck the police se ja thejm sirenat, Chorus: Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg, Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham, Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj,

DON XHONI - KATILE

61918370
256579
7930
00:02:37
07.07.2022

Stream or Download now ''KATILE'' 👇 🤍 DON XHONI on Instagram: 🤍 Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.) Lyrics by Don Xhoni Directed by Adonis Krasniqi The script belongs to Oksy Avdalyan Idea & Script: Aren Bayadyan Executive Producer: Besart Muqolli & Berat Ademi Falënderojmë: Restaurant Natural, Ferizaj ℗ & © AVD Digital & GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Ledri Vula - Amerikana

4144270
32624
425
00:02:34
18.12.2021

​🤍ONIMA- 🤍 Ledri Vula - Amerikana Produced by BigBang (REDBOX Ent.) Mixed and mastered by Johan Bejerholm Lyrics by Ledri Vula Video by Sekuencë Studio: 🤍 Licensing: license🤍onima.co Ledri Vula on Instagram: 🤍 Ledri Vula on Facebook: 🤍 Ledri Vula on Twitter: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
ledri ajo nuk ma la Mohamme adnan процесс вышивки Kacer Ngobra Переезд в Сербию как монтировать видео в filmora хранение овощей в погребе текстовый редактор breview 4 u украсить дверь морковь рецепты miyagi marmalade Bruckner piano works ремонтейск 도프제이슨 b2b sales azkarra geely vsqx ватафак мазафака